مک دارو

شرکت "فارمد مهرگان نت آوا" با برند تجاری "مک دارو" از تیر ماه سال 1400 با هدف آگاه سازی و اطلاع رسانی دارویی فعالیت خود را آغاز نموده است. کوشش ما بر این است تا اطلاعات دقیق از محصول مورد نظر شما در سایت قرار گیرد و همچنین شما قادر به گرفتن مشاوره تلفنی و آنلاین (واتس اپ) کاملا رایگان با متخصصین و دکترهای داروساز مجموعه ما خواهید بود تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. همکاران ما در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان کمک کنند تا بررسی دقیق تری نسبت به محصولات داشته و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. 
 مجموعه ما نمایندگی مستقیم فروش برندهای مطرح در زمینه آرایشی و بهداشتی، مکمل ها(غذایی، دارویی و ورزشی) و همچنین تجهیزات پزشکی نیز می باشد. تیم مک دارو با ارزیابی دقیق بازار، تمامی اجناس داروخانه ای تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان (بدون نیاز به نسخه) را برای راحتی مشتریان گرانقدر، گردآوری کرده است تا بتواند نیاز شما را برای خرید محصولات اینچنین، در سریع ترین زمان ممکن و ارسال به تمامی نقاط ایران برآورده کند. مهمترین ویژگی تیم مک دارو، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا ، قیمت های مناسب و همچنین بالا بردن سطح آگاهی شما در بخش مقالات و مجلات اختصاصی(مک مگ) می باشد ، تا بتوانیم رضایت شما را به طور کامل بدست بیاوریم. 
مک دارو با بروزترین و مدرنترین سیستم های پیگیری و پشتیبانی آنلاین و تلفنی، خیال شما را از ثبت، پردازش و ارسال سفارشتان راحت می کند. 
امیدواریم بتوانیم با استفاده از نظرات ،  پیشنهادات و انتقادات شما مک دارویی های عزیز ، تمامی وظایفمان را به بهترین نحو ممکن انجام داده و بتوانیم در خدمت رسانی به شما عزیزان رضایت کاملتان را جلب نماییم.